Ueskuedar Konforlu Daire

  • 25 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Ueskuedar Konforlu Daire Κωνσταντινούπολη με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Baglarbasi, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Η Βασιλική Κινστέρνα βρίσκεται 4 χλμ. από το διαμέρισμα 25 τ.μ., ενώ το Μπλε Τζαμί είναι σε απόσταση 4,1 χλμ.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Αυτό το κατάλυμα έχει κουζίνα εξοπλισμένη ψυγείο και μαγειρικά σκεύη για την άνεσή σας.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία 7 λεπτά με τα πόδια από τα Λουτρά Cinili. Η Αγία Σοφία απέχει 4,2 χλμ. από το Ueskuedar Konforlu Daire. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Sirkeci είναι σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς, ενώ η στάση λεωφορείων Gazi Caddesi απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Ueskuedar Konforlu Daire Κωνσταντινούπολη
The Pillo Mansion
Τιμή μόνο για κινητά

The Pillo Mansion

1.7 χλμ. από το κατάλυμα
USD 88 USD 79
ανά νύχτα
Flat With Two Living Rooms And Balcony In Uskudar
Τιμή μόνο για κινητά

Flat With Two Living Rooms And Balcony In Uskudar

1.8 χλμ. από το κατάλυμα
USD 92 USD 83
ανά νύχτα
Captivating Flat With Balcony Near Besiktas Pier
Τιμή μόνο για κινητά

Captivating Flat With Balcony Near Besiktas Pier

2.8 χλμ. από το κατάλυμα
USD 155 USD 140
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων

    Γεύματα

    • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 09:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας34-2490
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Ueskuedar Konforlu Daire;
      Το Ueskuedar Konforlu Daire βρίσκεται κοντά σε Λουτρά Cinili.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Ueskuedar Konforlu Daire;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Ueskuedar Konforlu Daire περιλαμβάνουν Αγία Σοφία, Μπλε Τζαμί καθώς και Βασιλική Κινστέρνα.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Ueskuedar Konforlu Daire;
      Η διαμονή στο το Ueskuedar Konforlu Daire κοστίζει 68$.
    • Στο το Ueskuedar Konforlu Daire προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Ueskuedar Konforlu Daire περιλαμβάνουν Nevmekan και Kahve Dehasi και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Ueskuedar Konforlu Daire Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο